سوالات متداول

آیا شما می دانید …؟
راز زیبایی طبیعی پیدا شد: M2 BEAUTÉ
آیا می خواهید بیشتر در مورد محصولات نوآورانه ما بدانید؟ شما دقیقا جای درستی هستید.
ما سوالاتی که اغلب پرسیده می شوند را پاسخ داده و در اینجا گردآوری کرده ایم.

مراقبت و زیبایی چشم

بله، البته اجازه دهید تا زخم های تتو بهبود یابد، سپس می توانید از این محصول استفاده کنید.
اولین تاثیر این محصول ضخیم تر شدن مژه هاست. بلند شدن مژه ها تاثیر بعدی خواهد بود.
بیشتر استفاده کنندگان در فاصله زمانی هفته چهارم تا ششم اثر فوق العاده M2Lashes را مشاهده می کنند ولی اثر کامل این محصول در پایان هفته دوازدهم خواهد بود و حداکثر رشد مژه هم در هفته شانزدهم مشاهده خواهد شد.
به طور طبیعی استفاده از محصول را در شب های بعد از سر بگیرید. نیازی هم به استفاده اضافی نیست.
بله، فقط مطمئن شوید که پیش از استفاده از سایر محصولات زیبائی، M2Lashes کاملا جذب شده باشد.
خیر. این محصول صرفا بر رویش مژه ها موثر خواهد بود.
 بله، گرچه استفاده از این محصول علاوه بر بلند کردن، ضخیم کردن و پرپشت کردن مژه های شما، کمی هم آن را تیره تر خواهد کرد. با این وجود می توانید با استفاده از لوازم آرایش دیگر جلوه مژه های خود را صد چندان کنید.
 اتفاق خاصی نخواهد افتاد. فرمولاسیون این محصول طوری است که هیچ آسیبی به چشم وارد نخواهد ساخت.
در این موارد، بافت جدید پوستی که تشکیل شده است فاقد هر گونه ریشه مو می باشد و استفاده از M2Lashes تاثیری بر رویش در این منطقه نخواهد داشت.
 همانند هر محصول آرایشی دیگری، در موارد نادر،  کمی خارش در ابتدای مصرف ممکن است دیده شود که این به معنای بروز حساسیت نیست. در این مورد توصیه می کنیم که استفاده از محصول را یک شب به تاخیر بیاندازید تا پوست شما خود را با مواد تشکیل دهنده M2Lashes سازگار نموده و از شب بعد  استفاده از آن را از سر بگیرید.
 تا به حال هیچ موردی از حساسیت در پی استفاده از M2Lashes گزارش نشده و دیده نشده است. با این وجود در صورتی که سابقه حساسیت به هر یک از مواد تشکیل دهنده این محصول  دارید از مصرف آن خودداری نمائید.
در این مورد با پزشک خود مشورت کنید. اما نتایج حاصل از استفاده از این محصول بر بیمارانی که مورد شیمی درمانی واقع شده بودند مثبت بوده است.
در صورت استفاده هر شبه از محلول، محتوای ظرف برای مدت 4 تا 5 ماه کافی است.
بله، با استفاده از این محصول سیکل طبیعی عمر مژه به تاخیر می افتد و مژه ها عمر طولانی تری خواهند داشت. ولی در نهایت، مژه پس از طی این زمان به شکل طبیعی خواهد افتاد.
 استفاده از این محصول، باعث افزایش تعداد مژه ها، بلند شدن ، افزایش ضخامت، تیره تر شدن و افزایش عمر مژه ها می گردد.

مراقبت و زیبایی صورت

این چشم پاکن بسیار عملکرد پاک کنندگی بی نظیری دارد و از مزایای دیگر این محصول مغذی بودن ان است و بافتی بسیار سبک با چربی کنترل شده دارد و همچنین بسیار ملایم است و به همین دلیل برای حساس ترین چشم ها نیز مناسب می باشد

این محلول پاک کننده ارایش چشم ، بافت نواحی اطراف چشم را جهت جذب سرم های درمانی اماده می سازد ، بافت سبک و فاقد چربی این محصول از بسته شدن منافذ پوست و پف زیر چشم ها جلوگیری می نماید .این محصول پاک کننده بی نظیر دارای تست های درماتولوژی می باشد .این محلول پاک کننده همراه با پاک کنندگی بسیار کاملی که دارد خاصیت ضد التهاب نیز دارد و رطوبت رسان پوست نیز می باشد و برای پوست های حساس نیز ایده ال می باشد

این محلول پوست حساس نواحی اطراف چشم را به راحتی و کامل پاک می نماید بدون اینکه بقایای چربی روی پوست باقی نمی گذارد

روزی دوبار صبح و شب استفاده از این محلول دوفاز پاک کننده آرایش چشم توصیه می شود، استفاده از این پاک کننده پوست نواحی اطراف چشم را برای درمان هایی مانند سرم تقویت کننده مژه ها و سرم بازسازی کننده و تقویت کننده مجدد ابروها آماده می نماید

این محلول به شکل بطری های کوچک و به شکل ساشه های کوچک هفت تایی داخل یک پک برای موارد خاص طراحی شده است ، زمان هایی که در سفر و یا سر کار هستید این پد های پاک کننده آرایش چشم به آرامی نواحی اطراف چشم را پاک نموده و در صورت تمایل می توانید بعد از استفاده از محلول اب کشی نیز نمایید.

آرایشی چشم

این برس بی نظیر طراحی منحصر به فردی دارد که از نوعی پلاستیک با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است و با طراحی خاصی که دارد به شکل گرد طراحی شده است که می تواند مژه ها را به راحتی و در لحظه بسیار زیبا و جذاب حالت دهد .

این برس فرم مژه ها را بسیار زیبا تغییر می دهد و این برس با شکل خاصی که دارد مژه ها را به سمت بالا مانند فر مژه حالت می دهد و در نهایت مژه هایی بسیار زیبا و طبیعی به شما هدیه می دهد .

این برس خاص باعث می شود تا تمام مژه های شما از هم جدا شود و نهایتا حجم مژه های شما چندین برابر به نظر می رسد و یک محصول بسیار مفید با عملکرد قابل توجه ای بر روی مژه ها می باشد .

از این برس بعد از استفاده از ریمل استفاده می نماییم و بدین ترتیب کمپلکس مراقبتی نواحی اطراف چشم زده می شود و برای جذب و خشک شدن پوست زمان کافی دارد.

با این برس مژه ها را از پایین به سمت بالا شانه می زنیم و استفاده از این برس برای همه خانم ها توصیه می شود که استفاده از ان بسیار لذت بخش و آسان می باشد .