پاک کننده آرایش بدون چربی

پاک کننده آرایش بدون چربی برای چشم، صورت و لب

محصولات انحصاری مراقبت از پوست M2 Beaute شامل محلول های اولترا پیور، با همکاری مؤسسات تحقیقاتی خوشنام و مشهور، طراحی و ابداع شده اند. پاک‌کننده آرایش بدون چربی یک محصول بسیار مؤثر، فاقد مواد چرب و در عین حال پاک‌کننده ملایم است که از پوست حساس حافظت نموده و به بافت ظریف و حساس اطراف چشم آسیبی نمی‌رساند. پاک‌کننده آرایش بدون چربی به عنوان یک پرایمر عمل می‌کند و از هیالورونیک اسید به عنوان یک آب‌رسان و دپانتنول به عنوان عامل ضد التهاب برخوردار است.

این پاک‌کننده آرایش ناحیه اطراف چشم را برای به کارگیری سرم های تقویتی مژه و ابرو آماده سازی می‌کند. آمیزه ای ابتکاری از مواد فعال که نه تنها موجب تغذیه پوست می شود، بلکه پف‌های کیسه‌ای اطراف چشم و حلقه های تیره دور چشم را کاهش می دهد.

این محصول در آزمون های درماتولوژیکی «خیلی خوب» ارزیابی شده است.

پاک‌کننده آرایش بدون روغن در بسته بندی بطری‌های کوچک و همچنین ساشه های جداگانه و مسافرتی عرضه شده است. برای بهره گیری کامل از مزایای سرم فعال کننده و رشد دهنده بهترین کار آن است که محلول پاک‌کننده آرایش عصرها روی پوست استفاده شده و آرایش صورت و چشم پاک شود. پدهای پاک کننده را به آرامی روی ناحیه اطراف چشم بمالید و این کار را ادامه دهید تا تمام بقایای آرایش قبلی پاک شود. سپس محلول را روی تمام بخش های صورت استفاده کنید. پس از آن می توانید صورت خود را در صورت تمایل با آب بشویید.