تاریخچه شکل گیری شركت كليني كالا، نماینده انحصاری M2BEAUTE در ايران

شرکت کلینی کالا با پشتوانه تجارب بیش از یک دهه مدیران خود در حوزه های مختلف از جمله مدیریت استراتژیک و بازرگانی خارجی در سال ۱۳۸۹ تاسیس گردید .

این مجموعه به عنوان یک استارت آپ کوچک ، با ایده های خلاقانه و با رویکردی نوآورانه شکل گرفته و امروز كليني كالا با سرمایه نيروي انساني جوان و خلاق ، بمنظور ايجاد ارزش افزوده براي افرادي كه به زيبايي و سلامت خود اهميت ميدهند ، افزایش آگاهی مصرف‌کنندگان از نوآوري هاي جهاني و افزایش کیفیت سبک زندگی براي هموطنان مطرح است .

در این راستا مسئولیت تحقق خواسته های مشتریان ، به ویژه بهبود زیبایی طبیعی در اولویت این اهداف بوده و یکی از مهمترین فعالیت این شرکت واردات محصولات پيشرو و نوآور براي ارتقاء فرهنگ زيبايي طبيعي در ايران است .

در این خصوص از سال ١٣٩١ شرکت نماينده رسمي برند M2BEAUTE آلمان یکی از برندهای نوآورانه آلمانی در ايران بوده که با یک برنامه ریزی استراتژیک مدون، فرهنگ مراقبت از زيبايي طبيعي را در بين طرفداران خود ترويج داده است .

در این مدت به ‌لطف حضور کارشناسان و مشاوران زبده در تمام ارکان شرکت ، «كليني كالا» در مدتی کوتاه توانست جایگاه شایسته‌ای در صنعت زيبايي در ميان بزرگان آن و افرادي كه به زيبايي طبيعي خود اهميت ميدهند کسب نماید و نام این شرکت با حضور برند مطرح M2 BEAUTE در اکثر مراکز معروف زیبایی کشور از جمله روژا،سفير،پالاديوم ،وجوه و ميثم عطر مطرح گردیده است .

این شرکت با توجه به تجارب ارزشمند در راه ایجاد و تثبیت یک برند زیبایی با کیفیت پیشرفت قابل توجهی داشته است و از آنجا که پایانی برای کارما قابل تصور نیست، به آینده نگاه کرده و برنامه توسعه ای ویژه ای را در سالهای آتی بویژه تولید محصولات باکیفیت داخلی با همکاری شرکای خارجی خواهد داشت .

در این راستا ما به ارزش های خود وفادار بوده و به رشد خود ادامه خواهیم داد .