Menu

 

1. آماده سازی

ابتدا چشم و ابروی خود را به آرامی و به طور کامل تمیز نموده و از هرگونه چربی پاک نمایید ،

بنابراین پوست و مژه شما برای جذب بهتر سرم مژه ، ابرو و مکمل آماده خواهد شد . در این خصوص می توانید از برندهای م

ناسب و با کیفیت چشم پاک کن در بازار استفاده نمایید در غیر این صورت چربی باقی مانده بر روی چشم و ابروی شما باعث عدم جذب مطلوب سرم شده و نتیجه مورد نظر بدست نخواهد آمد .

2. تقویت مژه و ابرو

سرم فعال کننده و رشد دهنده مژه، محصولی بسیار موثر است که بر پایه ترکیب متشکل از ذرات فعال کننده MDN است که با تحریک ریشه های مژه باعث تسریع مراحل رشد طبیعی مژه ها شده و مژه هایی ضخیم تر، بلندتر و پرپشت تر را بعد از 6 تا 8 هفته به ارمغان می آورد.این محصول را روزی یکبار بر روی پوست تمیز و خشک بصورت خط چشم استفاده کنید. سایر محصولات مراقبتی پوست را پس از طی زمان کوتاهی پس از جذب محصول می توان استفاده کرد.
سرم رشد دهنده ابرو، با استفاده از ترکیب فوق العاده MDN به اضافه عصاره منحصر به فرد مرجان های دریای سیاه، باعث رشد طبیعی ابروهای شما شده و با تحریک ریشه های ابرو باعث رشد و ترمیم، پرپشت شدن و بلند شدن ابرو می شود.نتایج اولیه بعد از گذشت 4 تا 6 هفته، بصورت ابروهایی ضخیم تر و تیره تر قابل رویت خواهد بود.سایر محصولات مراقبتی پوست را پس از طی زمان کوتاهی پس از جذب محصول می توان استفاده کرد.

3. ​حالت دهنده

این سرم حالت دهنده و مراقبت کننده مژه و ابروهای شماست که مژه و ابروهای شما سالم تر و براق تر نمایان می شوند و زیبایی طبیعی را به چشمان شما هدیه می کند . ترکیب بسیار موثر مجموعه  peptide مواد تشکیل دهنده berriesAcai باعث افزایش تشکیل کلاژن در مژه ها و ابرو می شود . این سرم علاوه بر تقویت رشد و براق شدن، بصورت همزمان استحکام، دوام و انعطاف پذیری را بالا می برد.
در انتها شما می توانید با استفاده از شانه مژه M2 که دارای طراحی زیبا و ارگونومیک بوده و  دسته آن به راحتی در دست جای می گیرد به کمک دندانه های قوسی شکلش به مژه های خود زیبایی طبیعی و کاملا حرفه ای هدیه نمایید . در نتیجه مکمل وحالت دهنده و نیز شانه مژه با هم باعث جدا کردن مژه ها از هم شده و جلوه ای زیبا به مژه های شما می دهد .