10 سال با M2 BEAUTÉ - انتخاب حرفه ای ها

10 سال با M2 BEAUTÉ – انتخاب حرفه ای ها

2018 و 2019 – دو سال برای جشن گرفتن!

M2 BEAUTÉ در سال 2008 تاسیس شد و اولین محصول نوآورانه را در سال 2009 با نام سرم تقویت مژه(EYELASH ACTIVATING SERUM) به بازار عرضه کرد. بنابراین، ما 10 سال است که به عنوان یک متخصص فعال لوازم آرایشی با محصولات فوق العاده ای که بطور ویژه متناسب با نیازهای زیبایی فردی مشتریان تنظیم شده است، در خدمت شما هستیم.
جستجوی مداوم در مورد مواد و روشهای کاربردی جدید و غیر معمول در طی یک دهه گذشته نه تنها هیجان انگیز، بلکه موفقیت آمیز نیز بوده است. محصولات : مراقبت و زیبایی چشم،مراقبت و زیبایی صورت و آرایشی چشم، اکنون به دلیل اثربخشی هدفمند و قابل اتکای خود ، در بیش از 40 کشور جهان شناخته شده است. ارزش ها و وعده های محصولات ما نیز قابل اعتماد است: هدف ما تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و محصولات مراقبت چشمی و مراقبت پوست بسیار سازگار با بدن و عاری از هورمون ها، مواد افزودنی اضافی مانند پارابن ها ، سیلیکون ها، فرآورده های نفتی یا رنگ های مصنوعی و آزمایش نشده بر روی حیوانات است.
10 سال با M2 BEAUTÉ – فرصتی برای جشن گرفتن به روش های مختلف!

انتخاب حرفه ای ها

دنیای محصولات M2 BEAUTÉ، در سالگرد خود، جایزه EXPERT CHOICE – AWARD-WINNING ADVANCED FORMULA BEAUTY INNOVATIONS را به عنوان مهر تاییدی بر کیفیت محصولات خود به دست آورده است. جایزه ای که سزاوار محصولات M2 BEAUTÉ است و به واسطه ابتکار و خلاقیت خود به مدت 10 سال در رقابت با سایر محصولات مطرح این بازار به دست آورده است. زیرا تمام محصولات M2 BEAUTÉ یک حقیقت ساده را در خود دارند: این محصولات واقعا کار می کنند! این چیزی است که واقعاً مهم است – نه فقط برای علاقه مندان به زیبایی طبیعی بلکه برای متخصصان در زمینه های بسیار متفاوت.
درست در زمان سالگرد، ما ایده هایی حرفه‌ای در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی و تجاری داریم، چرا به کارآیی محصولاتمان و روشهای نوآورانه در استفاده از محصولات و همچنین در مورد پتانسیل اقتصادی برند خود ایمان داریم. ما از هر گونه بازخورد مثبت، به ویژه در مورد خطوط محصول جدیدتر قدردانی می کنیم – مهم تر از همه این که ما می خواستیم از ابتدا یک برند درست کنیم ، نه فقط یک شرکت تک کالایی.

دیدگاه زیبایی شناسی

ما 10 سال پیش به عنوان یک استارت آپ کوچک، با ایده های بسیاری، به شکلی جسورانه و عجیب و غریب شروع کردیم. امروز M2 BEAUTÉ یک شرکت با سرمایه متوسط است و مسئولیت تحقق خواسته های مصرف کنندگان، به ویژه بهبود زیبایی طبیعی آنها را بر عهده دارد. در راه ایجاد یک برند، همانطور که تصور می کردیم، پیشرفت قابل توجهی داشته ایم. و از آنجا که پایانی برای کارما قابل تصور نیست، به آینده نگاه می کنیم و چیزهای جدید و مهیج و زیبایی را به معنای واقعی تر می بینیم!
اهداف ما؟ ما به ارزش های خود وفاداریم و البته رشد خود را ادامه می دهیم. اما لزوماً بالغ نمی شویم و همچنان در مورد جزئیات کشف نشده کنجکاو هستیم. ما مشتاقانه منتظر هستیم …