آیا شما می دانید …؟
 
راز زیبایی طبیعی پیدا شد: M2 BEAUTÉ
 
آیا می خواهید بیشتر در مورد محصولات نوآورانه ما بدانید؟ شما دقیقا جای درستی هستید.
 
ما سوالاتی که اغلب پرسیده می شوند را پاسخ داده و در اینجا گردآوری کرده ایم.

مراقبت و زیبایی چشم

سرم رشد دهنده مژه M2 (EAS)

از آنجا که سرم ما یک ماده فعال است، قرمزی جزئی پوست در بالای مژه ها در موارد خاصی امکان پذیر است. اگر تحت تأثیر این مسئله قرار دارید، یک روز از سرم تقویت مژه استفاده نکرده و سپس از آن را در روزهای دیگر استفاده کنید. مشاهدات نشان می دهد که پوست خیلی سریع با مواد فعال سازگار شده و هرگونه علائم حساسیت به سرعت از بین می رود.

بله. اگر مژه های بلندتری دارید، رنگ کردن آنها بر ظاهر آنها تاثیر مثبت می گذارد.

بله ، می توانید همزمان از سرم تقویت مژه  و اکستنشن مژه استفاده کنید.

این سرم رشد و تقویت را بلافاصله پس از چنین درمانی استفاده نکنید زیرا ممکن است هنوز زخم های باز داشته باشید. لطفاً صبر کنید تا قبل از استفاده مجدد از سرم رشد مژه ، زخم ها کاملاً بهبود یابد.

در این حالت، فقط به برنامه عادی خود برگردید. سعی نکنید برنامه های پرشده را با استفاده اضافی تر جبران کنید.

بله ، فقط مطمئن شوید که به این محلول تقویت مژه فرصت کافی داده اید تا قبل از استفاده از محصولات دیگر، به طور کامل جذب شود.

توصیه می کنیم که این محصول را فقط در مژه های بالا بمالید. هنگامی که پلک پایین و بالا شما در وقت خواب با یکدیگر در تماس باشد، مقداری از سرم به مژه های پایینی منتقل می شود. علاوه بر این، استفاده از سرم روی پلک پایینی، نتیجه بهتری ندارد زیرا عوامل فعال به طور خودکار به مژه های پایین منتقل می شوند

توصیه می کنیم در عصرها ازاین سرم استفاده کنید. اگر این کار با برنامه شما مطابقت ندارد، باید دقت بیشتری کنید تا مطمئن شوید که سرم بر روی پوست تمیز مالیده شده و قبل از استفاده از سایر محصولات، کاملاً جذب شود.

توصیه می کنیم روزی یک بار از سرم استفاده کنید. وقتی بارها و بارها استفاده می شود، نتیجه بهتری نمی دهد.

بسیاری از افراد، بعد از فقط چهار تا شش هفته، تغییرات قابل توجهی مشاهده کرده اند. نتیجه مطلوب باید بعد از حدود 16 هفته حاصل شود. مطالعات مستقل تأیید می کنند که رشد مژه تا 50٪ افزایش می یابد و باعث پر پشت شدن مژه میشود.

بسته به وضعیت مژه های شما هنگام شروع استفاده از سرم، اولین نتایج قابل مشاهده بسته به نوع فرد متفاوت است. اما ایتدا مژه ضخیم تر خواهد شد و رشد مژه های ریخته شده و سپس شاهد افزایش طول آن خواهید بود.

سرم تقویت مژه  مانند خط چشم استفاده می شود. سرم را یک بار در روز – ترجیحا عصر و بعد از تمیز کردن ناحیه چشم – روی خط رشد مژه ها بزنید. بگذارید مدت کوتاهی بین استفاده از  این شرم و دیگر محصولات مراقبت معمول فاصله بیفتد.

با پزشک خود مشورت کنید. مژه های روی پوست زخم معمولاً آسیب دائمی دارند. سرم احتمالاً قادر به تأثیر در این زمینه نخواهد بود.

در موارد نادری ، ممکن است شما در منطقه ای که سرم بکار می رود ، “افزایش فشار خون” را تجربه کنید. این بدان معنی است که به دلیل افزایش ملانین، رنگدانه قهوه ای پوست در این ناحیه و  یا جریان خون تحریک شده و پوست تا حدودی تیره می شود. وقتی استفاده از سرم رشد مژه  را متوقف کنید ، این اثر از بین می رود

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا طی 9صبح الی 5 بعد ازظهر در روزهای کاری، به کلیه سوالات مربوط به محصولات خود پاسخ دهیم. لطفاً با شماره تلفن 021-88198670تماس بگیرید یا از طریق پست الکترونیکی info@m2beaute.ir ایمیل بفرستید و یا با پشتیبانی آنلاین سایت ارتباط برقرار کنید.

خیر-  آزمایش مواد آرایشی  روی حیوانات در در اروپا ممنوع است.

سرم تقویت مژه ، روند از بین رفتن مژه ها را کاهش می دهد اما به هر حال هر تار مژه در نهایت روزی از بین می رود به روند رشد مجدد مژه ها کمک میکند.

لطفا قبل از استفاده از این محصول، با پزشک خود مشورت کنید.

لطفا قبل از استفاده از این محصول، با پزشک خود مشورت کنید.

محصولات ما از نظر پوستی تست شده و دارای درجه بندی “بسیار خوب” می باشد، اما در صورت بروز هرگونه حساسیت ، توصیه می کنیم که از مصرف محصول خودداری کنید.

سرم رشد ابروM2 (BRS)

سرم یک بار در روز اعمال می شود. برای دستیابی به نتایج بهتر، توصیه می کنیم تا عصر بعد از پاک کردن آرایش، محصول را روی ابروهای تمیز، خشک و بدون چربی استفاده کنید.

سرم تقویت ابرو ، فقط در مناطقی اعمال می شود که تغییر در ابرو بیشتر است. برس ابرو مخصوص موجود در بسته تعبیه شده است تا این کار را به راحتی و درستی انجام دهید. از اعمال سایر محصولات آرایشی به طور مستقیم در مناطقی که تحت درمان است خودداری کنید.

سرم تمدید کننده ابرو ، یک سرم فعال است که به منظور احیای ابروهای شما ساخته شده است و باعث می شود ابروها ضخیم تر، طولانی تر و قوی تر شود.

ابروهای ضخیم تر و واضح تری خواهید داشت که درخشندگی شما را تقویت کرده و یک ظاهر جدید و انعطاف پذیر را به شما هدیه می دهد و باعث پر پشت شدن ابرو ها میگردد!

این بسته به اندازه ناحیه مورد استفاده، بسیار متفاوت است.

سرم رشد ابرو ، باعث تقویت ابرو ، بلندی ابرو و پر پشت شدن ابرو ها می شود. با انجام این کار، ظاهر شما به کلی عوض می شود. ترکیب مجموعه MDN  با روغن طبیعی Black Sea Rod، باعث می شود ابروها بعد از تنها شش هفته، ابرو ها پر پشت تر، ضخیم تر و تیره تر شود.

مراقبت و زیبایی صورت

این چشم پاکن بسیار عملکرد پاک کنندگی بی نظیری دارد و از مزایای دیگر این محصول مغذی بودن ان است و بافتی بسیار سبک با چربی کنترل شده دارد و همچنین بسیار ملایم است و به همین دلیل برای حساس ترین چشم ها نیز مناسب می باشد

این محلول پاک کننده ارایش چشم ، بافت نواحی اطراف چشم را جهت جذب سرم های درمانی اماده می سازد ، بافت سبک و فاقد چربی این محصول از بسته شدن منافذ پوست و پف زیر چشم ها جلوگیری می نماید .این محصول پاک کننده بی نظیر دارای تست های درماتولوژی می باشد .این محلول پاک کننده همراه با پاک کنندگی بسیار کاملی که دارد خاصیت ضد التهاب نیز دارد و رطوبت رسان پوست نیز می باشد و برای پوست های حساس نیز ایده ال می باشد

این محلول پوست حساس نواحی اطراف چشم را به راحتی و کامل پاک می نماید بدون اینکه بقایای چربی روی پوست باقی نمی گذارد

روزی دوبار صبح و شب استفاده از این محلول دوفاز پاک کننده آرایش چشم توصیه می شود، استفاده از این پاک کننده پوست نواحی اطراف چشم را برای درمان هایی مانند سرم تقویت کننده مژه ها و سرم بازسازی کننده و تقویت کننده مجدد ابروها آماده می نماید

این محلول به شکل بطری های کوچک و به شکل ساشه های کوچک هفت تایی داخل یک پک برای موارد خاص طراحی شده است ، زمان هایی که در سفر و یا سر کار هستید این پد های پاک کننده آرایش چشم به آرامی نواحی اطراف چشم را پاک نموده و در صورت تمایل می توانید بعد از استفاده از محلول اب کشی نیز نمایید.

اسپری صورت نانو M2 BEAUTÉ

اسپری صورت نانو، مجموعه ای از سرم های بسیار با کیفیت است که کاملاً متناسب با نیازهای خاص پوست صورت طراحی شده است. ساختار بسیار ریز مواد تشکیل دهنده این محصول، یک لایه تقریبا بی وزن بر روی پوست ایجاد کرده و تاثیر هدفمند خود را اعمال می کند.

سرم های نوآورانه پوست ما، طیف بزرگی از ویژگی هات را شامل می شود:

1.فرمول بسیار مؤثر عاری از الکل، محصولات پتروشیمی، پارابن، مواد حاوی PEG و موارد دیگر که برای دستیابی به حداکثر نتایج با پوشش بهینه طراحی شده است.

2.ترکیبات فعال غلیظ نانوریزه شده (در مقیاس کوچک) که به لطف سیستم انحصاری SKIN DELIVERY SYN ، در عمیق ترین لایه های پوست شما به روشی سریع، مطمئن و هدفمند نفوذ می کنند.

3.در دسترس بودن بیولوژیکی عناصر فعال، روند و عملکرد ترمیمی پوست شما را بهینه می کند.

4.سیستم اسپری این محصول، مواد آن را به صورت بافت بسیار ریز و بی وزن و به شکلی دقیق، بر روی موضع مورد نظر شما پخش می کند. بنابراین، سرم به شکلی 100 درصدی تاثیرگذار خواهد بود و طراوت و پاکیزگی را برای پوست شما به ارمغان می آورد.

5.سرمها از یک محلول فعال قلیایی و بدون چربی ساخته شده است. این بدان معنی است که نتایج خارق العاده ای آن می تواند بر روی هر نوع پوستی، حتی روی پوست حساس و تحریک پذیر دیده شود.

برای دست یابی به بهترین نتیجه، اسپری صورت نانو M2 BEAUTÉ را روی پوست تمیز، دو بار در روز اسپری کنید. همچنین این اسپری  را می توان در طول روز و برای مراقبت بیشتر از پوست، حتی بر روی پوست آرایش شده (میک آپ) استفاده کرد.

سرم ها را می توان با همه محصولات مراقبت از پوست ترکیب کرد و بهتر است، بعد از پاک کردن صورت و قبل از محصولات دیگر از آن استفاده کنید. سرم را سه تا پنج بار، از فاصله حدود 15 سانتی متر اسپری کنید. اگر در طول روز پوست شما به مراقبت بیشتری احتیاج دارد، می توانید از سرم ها بر روی آرایش (میک آپ) خود استفاده کنید.

بسته به نیازهای منحصر به فرد پوست شما، چهار اسپری صورت نانو می تواند به صورت ترکیبی استفاده شود. اسپری ها هم برای خانم ها و هم برای آقایان مناسب است.

آیا اسپری صورت نانو، از لحاظ تاثیر روی پوست (DERMATOLOGICALLY)، مورد آزمایش قرار گرفته است؟

ما بالاترین استانداردها را برای اثربخشی و قابلیت پوشش در نظر گرفته ایم. اسپری صورت نانو، از نظر پوستی تست شده و مطابق با دستورالعمل آرایشی و بهداشتی اتحادیه اروپا است. مطالعات جامع کیفیت، اثربخشی و قابلیت پوشش عالی این محصول را تأیید می کند. سرم ها توسط موسسه مستقل DERMATEST  در رده “بسیار خوب” رتبه بندی شده است.

بدون شک پاسخ شما “بله” است

ما معتقدیم آزمایش حیوانات، یک روش آزمایش غیر ضروری است که در قرن بیست و یکم جایی ندارد. M2 BEAUTÉ از روشهای تحقیق علمی استفاده می کند و آزمایش روی حیوانات انجام نمی شود. روش های مطالعاتی in vitro” و “in vitro روش های جایگزین دیگری را نیز ارائه می دهد که به ما امکان می دهد پیشرفت چشمگیری داشته باشیم.

آزمایش ها نشان می دهد که بعد از شش هفته، نتایج نمایان می شود.

ماسک مغذی حاوی جلبک قهوه ای M2 BEAUTÉ

ماسک مغذی حاوی جلبک قهوه ای M2 BEAUTÉ ، یک ماسک لوکس برای صورت است. فرآیند تولید این محصول که انحصاری هم می باشد – روش پیشرفته CRYOSAFE – باعث استفاده از تمام ظرفیت های درمانی جلبک قهوه ای می شودو در زمانی کوتاه، نتایج خود را بر روی پوست شما نمایان می کند. پوست شما به وضوح تقویت شده، صاف و بسیار هیدراته خواهد شد.

مواد فعال و مواد حامل در یک ماسک صورت ترکیب می شود که این ویژگی، در بازار لوازم آرایشی بی نظیر است. این محصول از جلبکهای قهوه ای پایدار تشکیل شده است و قبل از استفاده با فعال کننده مرطوب می شود. پوست شما از اثر فوری قابل مشاهده و ماندگار بهره مند می شود. بعد از گذشت 15 تا 20 دقیقه از زمان استفاده ، پوست شما احیا شده و علائم پیری به وضوح کاهش می یابد. آزمایش ها نشان می دهد که فعالیت سلولی تا 14 روز افزایش می یابد و پیری پوست را به تاخیر می اندازد. در این دوره، پوست شما بیش تر از هر زمانی، عملکرد مثبت تری خواهد داشت.

روش کار، حرفه ای و مبتکرانه است. ابتدا صورت خود را تمیز و خشک کنید. پوست خود را با فعال کننده (آب فوق العاده خالص) مرطوب کرده و ماسک را بمالید. حالا جلبک قهوه ای کاملاً فعال می شود. مقدار مصرف توصیه شده 20 میلی لیتر است که توسط درجه روی فعال کننده قابل رویت است. نکته: به آرامی روی ماسک فشار دهید. ماسک را می توان بعد از 10 تا 20 دقیقه پاک کرد. از اثر فوق العاده آن لذت ببرید!

ما معتقدیم آزمایش روی حیوانات، یک روش آزمایش غیر ضروری است که در قرن بیست و یکم جایی ندارد. M2 BEAUTÉ از روشهای تحقیق علمی استفاده می کند که آزمایش روی حیوانات انجام نمی شود. روش های مطالعاتی in vitro” و “in vitro روش های جایگزین دیگری را نیز ارائه می دهد که به ما امکان می دهد پیشرفت چشمگیری داشته باشیم.

ماسک مغذی حاوی جلبک قهوه ای M2 BEAUTÉ، شامل پنج برنامه جداگانه و همچنین 100 میلی لیتر مایع فعال کننده (20 میلی لیتر آب فوق العاده خالص در هر برنامه) است. ماسک را می توان در مواقع مورد نیاز یا به عنوان یک روش ترمیم کننده در هر سه روز استفاده کرد.

اولین نتایج بلافاصله بعد از استفاده قابل مشاهده می باشد: کلیه آثار خستگی و استرس از بین می رود، پوست صاف و آرام به نظر می رسد و یک اثر کانتورینگ و احیا کننده ایجاد می شود. یک مطالعه بالینی نشان داد که عمق چین و چروک ها، 49٪ کاهش یافته و میزان رطوبت پوست، 60٪ بهبود یافته است. نتایج این آزمایش، بعد از گذشت  20 دقیقه نتایج مشاهده شده است.

ماسک مغذی و رطوبت رسان دور چشم حاوی کلاژن M2 BEAUTÉ

ماسک مغذی و رطوبت رسان دور چشم حاوی کلاژن M2 BEAUTÉ ، یک ماسک چشم قدرتمند است که از کلاژن بسیار غلیظ ساخته شده است. فرآیند تولید ثبت شده به عنوان یک اختراع- روش پیشرفته CRYOSAFE – قابلیت عملکرد کامل ماسک را مهیا می کند و تاثیر مثبت خود بر روی پوست را در کوتاه ترین زمان نمایش می دهد. پوست شما بصورت واضح و صاف، هیدراته شده و کاملاً مرطوب می شود.

مواد فعال و مواد حامل در این ماسک چشم ترکیب می شود که در بازار لوازم آرایشی بی نظیر است. 92٪ این ماسک از کلاژن غلیظ متمرکز تشکیل شده است که تقریباً با ساختار الیاف کلاژن انسانی یکسان است. ماسک چشم درست قبل از استفاده، با فعال کننده مرطوب می شود. تاثیر این محصول بر روی پوست شما به سرعت ظاهر شده و در عین حال، ماندگار خواهد بود. بعد از گذشت 15 تا 20 دقیقه از زمان استفاده، ناحیه چشم شما به طرز قابل توجهی احیا، نرم و صاف تر می شود و چین و چروک ها و سایر التهابات پوستی محو می شود. فعالیت سلولی برای چند روز افزایش یافته و پیری پوست را به تأخیر می اندازد. در این دوره، پوست چشم شما بیش تر از هر زمانی، عملکرد مثبت تری خواهد داشت.

یک پک این محصول، حاوی هفت عدد کیسه است و هر کیسه شامل دو ماسک چشم است و همچنین 30 میلی لیتر آب فوق العاده خالص (مایع فعال کننده) در هر پک تعبیه شده است.

روش کار، حرفه ای و مبتکرانه است. ابتدا ناحیه چشم خود را تمیز و خشک کنید. پوست روی پلکهای فوقانی و تحتانی خودرا  با فعال کننده (آب فوق العاده خالص) مرطوب کنید و ماسک را بمالید. اکنون کلاژن را کاملاً فعال می شود. نکته: به آرامی روی ماسک فشار دهید. بعد از گذشت تنها 10 تا 20 دقیقه، می توانید ماسک را با بشوئید. از اثر  چشمگیر آن لذت ببرید!

ما معتقدیم آزمایش روی حیوانات، یک روش آزمایش غیر ضروری است که در قرن بیست و یکم جایی ندارد. BEAUTÉ از روشهای تحقیق علمی استفاده می کند که آزمایش روی حیوانات انجام نمی شود. روش های مطالعاتی in vitro” و “in vitro روش های جایگزین دیگری را نیز ارائه می دهد که به ما امکان می دهد پیشرفت چشمگیری داشته باشیم.

اولین نتایج بلافاصله پس از استفاده قابل مشاهده می باشد: همه آثار خستگی و استرس از بین می رود، پوست صاف و آرام به نظر رسیده و یک اثر صاف کننده مشخصقابل رویت خواهد بود. یک مطالعه بالینی نشان داد که میزان رطوبت پوست، 60 درصد بهبود یافته و عمق چین و چروک ها، 38 درصد و تحریکات، 28 درصد کاهش می یابد. این نتایج، تنها 20 دقیقه بعد از زمان استفاده، اندازه گیری شده است.

آرایشی چشم

این برس بی نظیر طراحی منحصر به فردی دارد که از نوعی پلاستیک با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است و با طراحی خاصی که دارد به شکل گرد طراحی شده است که می تواند مژه ها را به راحتی و در لحظه بسیار زیبا و جذاب حالت دهد .

این برس فرم مژه ها را بسیار زیبا تغییر می دهد و این برس با شکل خاصی که دارد مژه ها را به سمت بالا مانند فر مژه حالت می دهد و در نهایت مژه هایی بسیار زیبا و طبیعی به شما هدیه می دهد .

این برس خاص باعث می شود تا تمام مژه های شما از هم جدا شود و نهایتا حجم مژه های شما چندین برابر به نظر می رسد و یک محصول بسیار مفید با عملکرد قابل توجه ای بر روی مژه ها می باشد .

از این برس بعد از استفاده از ریمل استفاده می نماییم و بدین ترتیب کمپلکس مراقبتی نواحی اطراف چشم زده می شود و برای جذب و خشک شدن پوست زمان کافی دارد.

با این برس مژه ها را از پایین به سمت بالا شانه می زنیم و استفاده از این برس برای همه خانم ها توصیه می شود که استفاده از ان بسیار لذت بخش و آسان می باشد .